PODKLADY MĚŘENÍ

Vše k programu GEUS.
Odpovědět
honzak
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2011 19:17

PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od honzak » 23 zář 2020 20:16

Dobrý den,
nebylo by možno doplnit do souboru *.gpm v nastavení uživatele? Už jsem zase nafasoval podklady na kolegu...
Pěkně prosím...
Jan Krones

Uživatelský avatar
honzah
Technická podpora
Příspěvky: 89
Registrován: 20 čer 2011 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od honzah » 24 zář 2020 16:30

Dobrý den,
moc nerozumím tomu jaký údaj požadujete do souboru *.gpm ukládat. Jedná se vám do daného *.gpm uložit jméno uživatele WSGP, pod kterým bylo dané řízení PM založeno?
Dále mi není jasné, jak může dojít k "nafasování podkladů" na kolegu? Co jste tím měl na mysli? Vy děláte na jednom počítači? Každý uživatel WSGP by měl přeci mít svoje přihlašovací údaje.
Co v Geusu lze, je nahrát soubor *.gpm jiného uživatele, ale pod účtem jiného uživatele WSGP stejně v tomto řízení PM nelze nic změnit.
Možná máte v kanceláři nějaký jiný styl práce, který bych ale potřeboval nejdříve pochopit, abych mohl naprogramovat nějaké opatření.
Jan Houška - programátor

Uživatelský avatar
katka
Technická podpora
Příspěvky: 104
Registrován: 15 čer 2011 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od katka » 24 zář 2020 17:11

Ad náš telefonický rozhovor. Použitý uživatelský účet WSGP je závislý na přihlášení uživatele ve Windows, tedy do *.gpm uložit jméno uživatele nelze (dáno logikou práce v GEUSu). Aby nedocházelo k tomu, že založíte řízení pod jiným uživatelem, doplníme na záložku Řízení vedle tlačítka "Založit řízení" jméno uživatele, aby bylo při zakládání řízení zřejmé, na koho je řízení zakládáno.

honzak
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2011 19:17

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od honzak » 05 říj 2020 09:27

Děkuji. To vidím jako dobré řešení.
Jan Krones

Pajosfi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2020 09:27

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od Pajosfi » 22 bře 2021 08:41

Detail řízení PM
==========================================
Kód: 427; Úroveň: CHYBA; Řízení není v požadovaném stavu.
==========================================


Dobrý den,
prosím, v jakém případě se mi objeví toto hlášení ? Nemohu v tomto řízení nic zadávat, např rezervace poddělení .


Děkuji a přeji pěkný den

Uživatelský avatar
katka
Technická podpora
Příspěvky: 104
Registrován: 15 čer 2011 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od katka » 22 bře 2021 09:17

Vypadá to, že řízení na KP zavřeli. Vidíte ho v seznamu všech otevřených řízení přes funkci "Seznam řízení..."? Pokud ne, tak je řízení uzavřeno, což může provést jedině pracovník na KP, uživatel to nemůže udělat. Zavolejte si na příslušné KP a informujete se. Na KP mohou to řízení znovu otevřít a pak by Vám opět měly jít rezervace.

Pajosfi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2020 09:27

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od Pajosfi » 22 bře 2021 09:18

Děkuji zavolám :|

Pajosfi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2020 09:27

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od Pajosfi » 22 bře 2021 09:34

Tak ano bylo to tak , z nějakého důvodu to uzavřeli !

Korger
Příspěvky: 26
Registrován: 19 čer 2011 17:04

Re: PODKLADY MĚŘENÍ

Příspěvek od Korger » 22 bře 2021 10:04

K tématu poznamenávám, že jsme ho řešili cca před rokem, kdy jsem si stěžoval na to, že řízení pracovníci katastru uzavírají v Jihomoravském kraji už za 2 měsíce. Na moji námitku, že GP lze s ohledem na termíny pozvánek k vytyčením, upozornění dle §81 a pod. málokdy vyhotovit do 2 měsíců mi bylo odpovězeno, že dva měsíce stačí. Až po jednání s krajem jsme se domluvili, že doba se prodlouží na rok. Přesto mě tato přílišná aktivita překvapuje, protože se mi stává, že zákazník chce stavět rodinný dům - vezmu si podklady pro zaměření pro projekt a než se vyhotoví projekt dům postaví, je rok pryč. Jak jsem zjistil, jiné katastry takovouto přehnanou aktivitu nevykazují a není tam vyjímkou platné řízení i 2 až 3 roky. A pokud chtějí řízení uzavřít, osloví zpracovatele emailem nebo mu zavolají.

Korger

Odpovědět