Problém s délkou čísel bodů

Vše k programu GEUS.
Odpovědět
honzak
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2011 19:17

Problém s délkou čísel bodů

Příspěvek od honzak » 29 kvě 2019 09:34

Dobrý den.
Sporadicky se mi stává, že po rutinním otevření grafiky s 12místným číslem bodu mi program ohlásí, že výkres nelze otevřít, protože č. bodů v grafice mají délku 10. Včera měl výkres délku č. bodů 12 - do rána se zkrátila na deset. V čem může být problém a jak z toho ven? U zkontrolovaného výkresu je to velmi nepříjemné... Stává se to někdy i kolegovi, který pracuje výhradně s délkou č. patnáct. A není to problém verze GEUS230_228. Stávalo se to už v GEUSu17.
Jan Krones

Uživatelský avatar
katka
Technická podpora
Příspěvky: 104
Registrován: 15 čer 2011 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s délkou čísel bodů

Příspěvek od katka » 29 kvě 2019 11:30

Toto chování zatím nikdo z uživatelů nehlásil. Můžete mi prosím na mail geus@geus.cz zaslat na Vás kontakt? Spojila bych se s Vámi telefonicky. Děkuji.

Uživatelský avatar
martin
Technická podpora
Příspěvky: 58
Registrován: 25 led 2011 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s délkou čísel bodů

Příspěvek od martin » 29 kvě 2019 23:15

V takových případech je nejlepší rovnou takový soubor (výkres GKR) poslat mailem k nám na analýzu, zda bychom z výkresu nedokázali vyčíst, v čem by mohl být problém. Můžete použít přímo adresu geus@geus.cz.
GEUS také umožňuje zálohování celého adresáře zakázky při ukončení programu. Porovnáním souborů ze zálohy, kdy bylo ještě vše v pořádku, se souborem, který vykazuje vámi popisované chování, by se také možná dalo něco vydedukovat.

Odpovědět