import VFK

Vše k programu GEUS.
Odpovědět
skyva
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2012 18:47

import VFK

Příspěvek od skyva » 26 dub 2018 15:32

Dobrý den,
VFK celého katastru je neúměrně dlouhé (20 minut). V předchozím vydání Geusu byl proveden import celého k.ú. za cca 1 minutu (vyzkoušel jsem instalací nižší verze)
Import se neúměrně dlouho trápí na importu bodů. Všechny předchozí kroky importu proběhnou velmi svižně.

Děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
katka
Technická podpora
Příspěvky: 104
Registrován: 15 čer 2011 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: import VFK

Příspěvek od katka » 27 dub 2018 09:57

V importu VFK žádná změna neproběhla a není důvod aby import VFK v nové verzi byl pomalejší než ve staré. Provedla jsem testování, rozdíly v době importu VFK u různých verzí GEUSu jsem nezaznamenala.

Jaké verze programu GEUS porovnáváte? Porovnáváte importy VFK za stejných podmínek -tj. do prázdného výkresu, na stejném počítači a při použití stejného GeusISKN a stejného souboru VFK? Neprovedl jste v nové verzi import do výkresu, který již obsahoval body? Potom by bylo možné, že bude import trvat neúměrně dlouho.

Můžete prosím ještě jednou otestovat import VFK za stejných podmínek? Zkontrolujte prosím, že importujete do prázdného výkresu. Pokud by výkres obsahoval body, tak program při importu VFK a vkládaní bodů do výkresu musí testovat duplicitu bodů a to import značně zpomaluje.

Můžete mi prosím napsat o jaké k.ú. se jedná? Případně Vás poprosím zaslat vzorová data na: hotline@geus.cz. Děkuji.

Odpovědět