Stránka 1 z 1

Chyba přio přečíslování náčrtu

Napsal: 27 úno 2014 15:36
od cema
Dobrý den, hlásím chybu v Geusu při přečíslování náčrtu v seznamu souřadnic. Před obsazením ZPMZ jsem si zaměřil body a v Geusu spočítal (předčíslí 00000000000). Po obsazení ZPMZ jsem chtěl udělat přečíslování náčrtu a změnit předčíslí na 78959300822 a to i v protokolu o výpočtu. V seznamu souřadnic se přečíslování provedlo OK, ale celý protokol se kompletně rozhodil, část předčíslí se přidalo i k souřadnicím a vzniklo nesmyslné formátování a nesmyslná čísla bodů.

P. Jordák

Re: Chyba přio přečíslování náčrtu

Napsal: 28 úno 2014 14:24
od JardaK
Dobrý den,
jediný způsob, jak tato situace mohla nastat, který mě napadá je, že jste měl pro výpočetní protokol nastaveno nejdříve "nevypisovat číslo k.ú. a následně po přidělení čísla ZPMZ jste měl nastaveno "vypisovat číslo k.ú. Tato situace také mohla teoreticky nastat, pokud je pro výpočetní protokol nastaveno "nevypisovat jen u prac.k.ú.", které je aktuálně 0. Po přečíslování seznamu souřadnic se pak pro tento případ začnou vypisovat čísla k.ú. - délka čísla bodu pak ale bude v protokolu jiná a celý protokol se pak opravdu "rozhodí".
Jaroslav Krulík - technická podpora programu GEUS

Re: Chyba přio přečíslování náčrtu

Napsal: 04 bře 2014 08:08
od cema
Dobrý den, díky za nakopnutí. Problém byl v nastavení prostředí "Vypouštět počáteční 0 v čísle bodu". Po vypnutí této volby je to v pořádku.

P.Jordák