VVPD pro jednoho nabyvatele - zánik parcely

Vše k programu GEOMETR ve Windows verzi.
Odpovědět
premyslplch
Příspěvky: 14
Registrován: 17 srp 2012 15:59

VVPD pro jednoho nabyvatele - zánik parcely

Příspěvek od premyslplch » 01 zář 2016 16:03

Dobrý den,
bylo mě nyní z katastrálního pracoviště vytknuto, že v tabulce VVPD, pokud počítám hromadně skupinu parcel pro jednoho nabyvatele a nějaká z dosavadních parcel zaniká, mělo by v novém stavu na jejím řádku být uvedeno, že zaniká stejně jako se to uvádí do výkazu výměr v GP.
Přikládám vyjádření KP a vytvořené PDF. Samozřejmě nic tragického, dá se to editovat ručně, spíš to posílám jako námět na další vývoj.

S pozdravem

Vyjádření KP:

1) Správně by ve výpočťáku mělo být u p.č.49/2 zaniká a vše o řádek posunout stejně jako ve výkazu GP.
Přílohy
VVPD_VYKAZ.pdf
(57.99 KiB) Staženo 829 x

Uživatelský avatar
petr
Technická podpora
Příspěvky: 35
Registrován: 20 čer 2011 15:11

Re: VVPD pro jednoho nabyvatele - zánik parcely

Příspěvek od petr » 02 zář 2016 18:01

Dobrý den,
asi by nebyl problém to tak udělat, ale potřeboval bych nějaké písemné stanovisko z resortu, podle kterého to tak má vypadat. Co vymyslí jedno KP se nemusí líbit ostatním, a to poměrně dlouho trvalo, než se podařilo přizpůsobit stávající výpočťák pro jednoho nabyvatele nejrůznějším názorům, protože na to neexistuje vzor.

Také se mi to zdá nelogické, ve vzoru ve vyhlášce se také u parcely PK 688/3 píše ve výkazu "zaniká" a ve výpočťáku to není - je tam odpovídající nová parcela. Obdobně je ve výpočtu pro jednoho nabyvatele v dosavadním stavu skupina dosavadních parcel a v novém stavu příslušná skupina nových parcel.
Petr Neužil, autor GEOMETR, GeusNET

Odpovědět