Evidence výsledků

Vše k programu GEOMETR ve Windows verzi.
Odpovědět
suchous
Příspěvky: 23
Registrován: 16 čer 2011 07:10

Evidence výsledků

Příspěvek od suchous » 18 lis 2015 09:48

Dobrý den
Nemohla by být součástí Geometra "Evidence výsdledků.." dle § 13 zákona č.200/1994 Sb. když už tam jsou u zakázky vyplněné vlastně všechny požadované údaje?
Byla by dobrá možnost evidovat více číselných řad (inspektoři vyžadují jinou řadu pro GP,jinou pro kopie GP).Možnost poznámky by se také hodila.Možnost výstupu (txt,doc,xls).Uchování dat pro jednotlivé ÚOZI.......

Děkuji

Uživatelský avatar
petr
Technická podpora
Příspěvky: 38
Registrován: 20 čer 2011 15:11

Re: Evidence výsledků

Příspěvek od petr » 18 lis 2015 18:49

Dobrý den,
už jsme o tom uvažovali dříve, ale naráží to na rozdílné požadavky uživatelů. Z pohledu jednoho člověka vypadá jednoduše - např. máte program jen na jednom počítači, potvrzujete pouze pro sebe.
Ono ale těch variant může nastat podstatně více - např. Vy potvrzujete pro více vyhotovitelů, jednotliví vyhotovitelé si ale zároveň mohou nechat potvrzovat od více ÚOZI atd.
Také není úplně jasno ve zmiňovaných číselných řadách, před časem o tom proběhla diskuze ve fóru "Katastr", a vypadá to, že co ÚOZI nebo inspektor to jiný názor.
Petr Neužil, autor GEOMETR, GeusNET

suchous
Příspěvky: 23
Registrován: 16 čer 2011 07:10

Re: Evidence výsledků

Příspěvek od suchous » 19 lis 2015 09:39

Dobrý den
Asi už tomuto světu nerozumím.
Já si myslím že můžu potvrzovat pro sebe i pro jiné vyhotovitele ale stále je to pouze moje evidence,kterou si vedu na svém počítači.Může jich být samozřejmě víc ( podle počtu písmenek a) ...d) ).Jsem schopný se s vyhotovitelem domluvit,aby poskytl data z Geometra.Když ne,tak to prostě musím vyplnit ručně.
Jsem jen uživatel,ale myslím,že přístup do nějaké odlehčené databáze by to spravil.

Děkuji

Odpovědět