chybný export vfk

Problémy se zpracováním VFK v GEUSu.
Odpovědět
honzak
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2011 19:17

chybný export vfk

Příspěvek od honzak » 09 črc 2013 10:12

Dobrý den. Do kresby pro export do VFK jsem doplnil funkcí "doplnění spol bez souhlasného prohlášení" souřadnice polohy. Při provádění konverze se objeví hláška " FlashFiler: ffTableSPOL: Field being set is not part of an index [no error code]". Při dalších pokusech o konverzi se objeví hláška "I/O error 32". Soubor EXPVFK.PRT je prázdný, konverze není provedena. Když body spol z kresby vyhodím, konverze proběhne bez problémů (jen tam chybí ty potřebné souřadnice polohy). Používám GEUS 170_101. Před touto verzí se mi tento problém neobjevil. Co s tím?
Jan Krones

Uživatelský avatar
honzah
Technická podpora
Příspěvky: 89
Registrován: 20 čer 2011 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: chybný export vfk

Příspěvek od honzah » 11 črc 2013 15:19

Dobrý den,
nejdříve zkuste provést nový import VFK do nové databáze přes funkci "GP-ISKN" - "Nastav ISKN..." Stačí tedy nový import do databázových tabulek, není třeba vytvářet další výkresy. Nově importovanou databázi přiřadíte k stávajícímu výkresu pomocí tlačítka "Zvolit" v GeusISKN. Pak zkuste znovu export do VFK. Pokud to nepůjde, tak mi zkomprimovanou zakázku včetně vstupního VFK pošlete na grafika@geus.cz a já dám vědět kde byl problém.
Jan Houška - programátor

Jana Bouchalova
Příspěvky: 6
Registrován: 16 led 2014 08:50

Re: chybný export vfk

Příspěvek od Jana Bouchalova » 17 kvě 2016 14:01

Dobrý den,
dnes jsem zjistila, že při exportu vfk na VB se vyexportují pouze body, ale linie VB ne. Nemůžeme přijít na to, kde by mohla být chyba.
Děkuji za radu, J.Bouchalová

Uživatelský avatar
katka
Technická podpora
Příspěvky: 104
Registrován: 15 čer 2011 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: chybný export vfk

Příspěvek od katka » 17 kvě 2016 14:18

Máte věcné břemeno zakresleno pomocí prvků ISKN (menu "GP-ISKN / Kreslit nové prvky ISKN...")? Pokud ano přesto se linie nadále neexportují, zašlete vstupní data (*.VFK soubor z katastru, seznam souřadnic *.YXZ, výkres *.GKR) na adresu geus@geus.cz, zjistím kde je problém.

Odpovědět