Omezení prvků ve VFK

Problémy se zpracováním VFK v GEUSu.
Odpovědět
klara.vondrackova
Příspěvky: 4
Registrován: 14 led 2012 14:17

Omezení prvků ve VFK

Příspěvek od klara.vondrackova » 23 kvě 2013 08:47

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda je omezen počet prvků, které jsou exportovány do VFK, který je předáván na KP. Mám vytvořeno VFK na VB, které obsahuje 1284 linií VB a na KP při importu se objevuje cca 280 chyb a to - nesprávná orientace linie VB a přerušená kresba (neuzavřený obrazec) - 2.chyba prý hlavně v úseku, kde jde VB po hranici pracely. Jedná se o mapu KMD. VFK jsem znovu vytvořila, ale chyby stále přetrvávají. Můžete mi poradit, co s tím?

Ještě jedna věc - mně se to již asi 3x stalo - když vytvořím VFK pro VB na KP, natahuju si ho do GEUSu kontrolně. Stalo se mi, že se mi některé části VB "nenatáhly", ačkoliv na 100% vím, že jsem je při vytváření VFK spojovala. Kde může být problém?

Děkuji za odpověď.

PS: Pracuji ve verzi 16.0

JardaK

Re: Omezení prvků ve VFK

Příspěvek od JardaK » 27 kvě 2013 10:25

Dobrý den,
počet exportovaných prvků do souboru typu VFK nijak omezen není. Při kresbě VB se předpokládá směr chodu hodinových ručiček a obrazec musí být vždy uzavřený. Nabízím Vám, abyste mi poslala Váš výkres a já jej zkontroluji (na správnost vytvoření exportu pro VFK). K tomu potřebuji i původní vfk soubor, který jste dostala z katastru.
Kontrolní import Vámi vytvořeného vfk souboru vždy zobrazí všechny prvky, které jsou předmětem exportu do VFK.
S pozdravem
Jaroslav Krulík - GEUS ware s.r.o. - technická podpora - krulik@geus.cz

Odpovědět