KÚ pro Vysočinu

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

KÚ pro Vysočinu

Příspěvek od admin » 31 led 2011 15:57

Dobrý den,
je možné, že by mi chyběl v nabídce KÚ ve formuláři ZPMZ KÚ pro Vysočinu? Resp. on tam chybí, ale je mi podezřelé, že by se kolegové z tohoto kraje již neozvali.
Takže spíš se asi zeptám, zda je nějaká možnost do rozbalovacího seznamu si tento kraj doplnit natrvalo, aby se mi nabízel k výběru, nebo kde jinde by u mne mohla být chyba, že tam tuto položku nemám?

Děkuji za odpověď,

M. Kmínek


Re: KÚ pro Vysočinu od Petr Neužil z 11.2.2010 08:43:00 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Ano, KÚ pro Vysočinu v rozbalovacím seznamu chybí, doplním v příštím update.
Zatím údaj můžete vyplnit s využitím podlouhlého tlačítka "..." vedle řádků "Katastrální pracoviště", "Obec", "Katastrální území".
Po jeho stisknutí stačí vybrat k.území ze seznamu a ve formuláři ZPMZ se doplní všechny údaje - "Katastrální úřad pro", "Katastrální pracoviště", "Obec", "Katastrální území", "Číslo katastrálního území".
Navíc pokud jste předtím provedl načtení údajů z popisového pole GP (sedmá ikonka v liště - list s modrou šipkou), je již okres a kat.území předvyplněno a po stisknutí tlačítka "..." je v seznamu nastaveno správné kat. území a stačí stisknout Enter.


Re: Re: KÚ pro Vysočinu od Martin Kmínek z 12.2.2010 17:24:31 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
děkuju za radu, takto mne to vyzkoušet nenapadlo. Vždy jsem načetl data z GP a pak ručně vypsal KÚ. Toto je několikrát rychlejší.

M.

Odpovědět