Formular ZPMZ

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

Formular ZPMZ

Příspěvek od admin » 31 led 2011 13:19

Dobrý den,
před časem jsem požádal o přesunutí zapínání / vypínání textů týkajících se ověření pod přepínač "Netisknout ověřovatele".

Nešlo by obdobným způsobem seskupit i texty týkající se seznámení vlastníků s hranicemi? Tedy přesunout zapínání a vypínání nadpisu tohoto údaje pod příslušný přepínač?

Tiskopisy, které poskytují KP (máme formulář 9.03-2004) pod popisovým polem ZPMZ tento nadpis nemají a při vypnutém rámečku formuláře se pak nevypisuje nadpis údaje, ale jen text zapsaný do textového pole.
Pokud jsou někde jiné tiskopisy, které tento text standardně mají, pokusím se sehnat, ale ani ve vzorech na webu tento text není.

Děkuji za zvážení.
Martin


Re: Formular ZPMZ od Petr Neužil z 7.4.2008 20:17:06 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Zvážím, ale dle bodu 16.1 a bodu 16.8 přílohy vyhlášky tam tento text má být.


Re: Re: Formular ZPMZ od Martin Kmínek z 8.4.2008 11:53:49 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den, patrně si nerozumíme.
Naprosto s vámi souhlasím, že tam ten text má být. A právě v tom je problém. Tiskopis úřadu tento nadpis neobsahuje a je tedy nutno ho tam dopisovat.

Pokud probíhá z Geometra tisk popisového pole vč. rámečku formuláře, tak je vše v pořádku a pod popisovým polem se vypíše jak nadpis dle 16.8 a) tak pod tento nadpis i obsah příslušného textového pole vyplněného v dialogovém okně.

Pokud ale chci tisknout pouze vyplněná data do originálu formuláře dodávaného úřadem, tak se vyplní pouze obsah toho textového pole "Jména, datumy, atp." pod popisovým polem. A jelikož originální formulář úřadu neobsahuje ten nadpis (dokonce ani nestanovuje, kde tento údaj má .přesně. být), tak pak vyjde pod hlavičkou ZPMZ pouze to "jméno a datum" a "co je to za údaje" je nutné tam "ručně" doplňovat.

Pokud by vypisování nadpisu bylo svázáno s vypisováním obsahu toho textového pole, bylo by zajištěno, že by se vypsal i nadpis i text (pokud by byl zadán). A tím, že originální formulář ten nadpis neobsahuje, ani by nedošlo k nějaké duplikaci nebo překrývání.

Odpovědět