opet bonity

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

opet bonity

Příspěvek od admin » 31 led 2011 11:33

Dobrý den,
jeste bych chtel doplnit moji predchozi otazku (na kterou sem jeste nedostal odpoved:-( ). Ve verzi 14.1.04 je součet bonit dílů roven dosavadnímu stavu (předpokladem je že nastává chyba ze zaokrouhlení), což podle posledních interpretací katastrální vyhlášky ČUZK není správné. Tento součet by měl být roven novému stavu a měl by tam být odkaz na chybu ze zaokrouhlení, stejnou jako ve výkazu GP, Možná že někdo má jinou zkusenost s KP.
Asi by bylo nejlepší projednat případné změny s ČUZK, aby se předešlo případným dalším opravám a prohlubování katastrálního folkloru.

Přeji pěný den. J.Jindřich


Re: opet bonity od Petr Neužil z 5.11.2007 22:52:52 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den,
k Vašemu předchozímu dotazu na bonity - ve výsledcích u stavebních parcel mazat nemusíte. Ve vstupních datech je nutno smazat bonitu u dosavadní parcely a potom jí vyplnit jí pouze u těch dílů kde jí chcete mít (jinak se vyplní všude).
Ohledně chyby ze zaokrouhlení bych opět poprosil o zaslání příslušných souborů *.GTR a *.VSL abych to mohl prozkoumat a opravit.

S bonitami je značně složitá situace, protože vše vychází z jednoho vzoru ve vyhlášce a každý KÚ si to vysvětluje jinak. Někde chtějí bonity uvádět i u stavebních a ostatních ploch protože se může stát že k zápisu nejsou dodány např. podklady k vyjmutí z PF a místo v GP deklarované ostatní ploše nakonec zůstane travní p. ale změna vlastníka a rozdělení parcely proběhne.

Omlouvám se za prodlevu s odpovědí. Sice jsem jí druhý den psal, ale buď jsem jí neodeslal nebo došlo k nějakému technickému problému cestou a nevšiml jsem si že se ve fóru neobjevila.

Odpovědět