GP na rozdělení a VB

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

GP na rozdělení a VB

Příspěvek od admin » 31 led 2011 11:31

Dobrý den,
vytvářím GP na oddělení části pozemku a současně na vyznačení VB na částech jiných pozemků.

Chtěl bych se zeptat zda vůbec lze takový GP řešit v Geometru naráz, nebo zda je třeba tyto dvě části řešit odděleně a následně je do výkazu sestavit třeba přes schránku systému.

Pokud by tedy šlo řešit celý případ současně, jak bych měl postupovat?
Pokud totiž zadám u některých parcel nové díly a u některých ne, tak se mi u těch bez dílů ve formulářích ukazuje, že zanikají.

Děkuji za odpověď,

M.K.


Re: GP na rozdělení a VB od Jiří JINDŘICH ml. z 24.10.2007 09:58:56 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Na tento problém sem už také narazil. Nepřišel sem na to jak to udělat jinak, než že se udělá rozdělní parcel a pak ručně ve výsledcích doplňuje parcelní číslo a LV.

Patrně by to to vyřešil přepínač v dosavadním stavu parcel, kde by se zaskrtl parametr, který bude příslušnou parcelu definovat jako parcelu s vecným břemenem.


Re: Re: GP na rozdělení a VB od Petr Neužil z 24.10.2007 12:39:11 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Lze řešit odděleným zadáním vstupních dat věcného břemene do souboru např. BREMENO.GTR, provedení výpočtu a zkopírování vybraných buněk přes schránku do výsledků vypočtených z druhého souboru např. DELENI.GTR.

S přepínačem to není tak jednoduché potože některé KÚ vyžadují pokud je parcela v dělení a zároveň i ve věcném břemenu mít tuto vypsanou znovu bez výměr pod textem "Věcné břemeno:", některé KÚ to naopak nechtějí a může nastávat větší množství variant.

Odpovědět