vícenásobný import do jedné databáze

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

vícenásobný import do jedné databáze

Příspěvek od admin » 27 led 2011 16:09

Dobrý den,mám následující problém. Dostali jsme z KÚ soubor vfk, ale později jsme zjistili, že potřebujeme ještě další část k.ú. Z KÚ nám tedy poslali další vfk s další částí k.ú. Tzn. DKM mám ve dvou různých vfk, musím je tedy naimportovat obě dvě do jedné databáze (že?). Ale soubory vfk obsahují překryt a asi díky tomu dochází nyní k tomu, že když chci parcelu dosavadního stavu převzít z výkresu (leží právě v překrytovém území), nezdaří se to a dostanu hlášku, že chyba může vzniknout, pokud byl jeden vfk soubor vícekrát importován do jedné databáze. (Názvy oněch dvou vfk souborů nejsou totožné). Mohu to nějak vyřešit nebo mi musí z KÚ poslat nový jeden vfk soubor obsahující celou mou zájmovou oblast? Děkuji.


Re: vícenásobný import do jedné databáze od Jan Houška z 28.6.2006 21:21:00 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den, bohužel je nutné nechat si poslat nový VFK soubor, který pokryje celou zájmovou oblast. Při importu dvou VFK souborů s překrytem území dochází k duplicitám. (Duplicity budou i ve výkresu nejen v popisných datech) Je možné ale pomocí takto importovaného pomocného výkresu vytvořit polygon VFK na základě kterého si vyžádáte potřebný rozsah požadovaných dat.
Na všech KP bude snad do konce srpna instalovaná nová verze ISKN, která již bude umět exportovat do VFK uzavřené obvody parcel v případě že parcely částečně zasahovaly do výběrového polygonu VFK. (Neuzavřené dotčené parcely byl totiž častý důvod pro vydávání nových souborů VFK k jedné zakázce)

Odpovědět