EXPORT vfk

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

EXPORT vfk

Příspěvek od admin » 27 led 2011 16:03

Dobrý den,
při exportu se mi nezobrazí č.ZPMZ a kód k.ú.Prostě je řádek u "ZPMZ geometrického plánu" prázdný. Je chyba u mě nebo v dodaném souboru vfk?


Re: EXPORT vfk od Jan Houška z 31.1.2006 16:21:52 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den, na formuláři Export do VFK je tabulka ZPMZ automaticky předvyplněna v případě, že v dodaném souboru VFK bylo v datech dotčené právě jedno katastrální území a uživatel si na hlavním okně grafiky nastavil ZPMZ. (Políčko číslo náčrtu k ignorování pod přepínačem zda se má náčrt zobrazovat) Ve Vašem případě bylo pravděpodobně dotčeno ve vstupním souboru více k.ú., proto si na formuláři exportu příslušné k.ú. vyberte z rozbalovacího seznamu a tlačítkem přidat si naplníte tabulku ZPMZ přiřazených ke GP. Také si obdobným způsobem přidáte ZPMZ v případě, že k jednomu GP máte přidělených více ZPMZ. (Případ GP přes více k.ú.)



Re: Re: EXPORT vfk od Geoplus s.r.o. z 1.2.2006 07:42:35 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den,
bohužel nejedná se o tuto příčinu, je zde obsaženo pouze 1 k.ú. (velmi malá lokalita hluboko uvnitř k.ú. ) .


Re: Re: Re: EXPORT vfk od Jan Houška z 1.2.2006 08:12:48 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den, uvedl jste, že v datech je obsaženo jen jedno k.ú., ale nepíšete jestli jste měl na hlavním okně grafiky nastavené číslo ZPMZ. Pokud ano a Geus sám nenaplní tabulku ZPMZ pro export, nebo to nejde ani tlačítkem "Přidat" pak mi prosím pošlete ten vstupní VFK soubor a Váš výkres *.GKR plus soubor parcel *.GGP na adresu houska@geus.cz.


Re: Re: Re: Re: EXPORT vfk od Geoplus s.r.o. z 1.2.2006 10:32:13 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Nejsem si jist, že vím, co je hlavním oknem grafiky, ale v hlavním (úvodním) okně Geusu, je ZPMZ nastaveno,resp.8-místné číslo, v grafice- v okně Grafické prvky GP se číslo náčrtu objevuje. Tlačítko "Přidat " v exportu VFK nepomáhá. Požadované soubory posílám na Váš e-mail.


Re: Re: Re: Re: Re: EXPORT vfk od Jan Houška z 1.2.2006 10:53:34 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Data už přišla a problém byl pravděpodobně v naší vzájemné komunikaci. To číslo ZPMZ na které jsem se ptal zda máte nastavené je čtyřmístné číslo Vašeho náčrtu 2144, které musíte nastavit na hlavním okně GRAFICKÉ části programu vpravo dole vedle přepínačů na zobrazení čísla a výšky bodu. Také jej lze nastavit v menu "Nastavení" - "Pohled..." a do položky "Ignoruj náčrt číslo". I přesto pokud by jste to číslo ZPMZ zde nenastavil tak na formuláři Exportu do VFK jej můžete vyplnit do položky "Číslo ZPMZ" (zde to Vaše 2144) a po stisku tlačítka "Přidat" se naplní řádek v tabulce ZPMZ geometrického plánu. U mne tuto tabulku Geus na Vašich datech po nastavení ZPMZ "2144" na hlavním okně grafiky vyplní automaticky.
Autor: Geoplus s.r.o. Založeno: 27.1

Odpovědět