Export do VFK

Odpovědět
admin
Site Admin
Příspěvky: 238
Registrován: 24 led 2011 13:53

Export do VFK

Příspěvek od admin » 27 led 2011 14:32

Nová hranice je spojnicí dvou stávajících bodů v DKM. V protokolu exportu do VFK se mi hlásí chybu u obou bodů, že čísla bodů nebyla nalezena při exportu VFK do tabulky SBP. Nová hranice je jednoznačně napojena na body, jiný dochytávací režim nebyl povolen. Předem děkuji za odpověď.
Karel Hůja.


Re: Export do VFK od Geodézie Sever z 17.12.2005 09:37:04 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Už se mi zadařilo. Musel jsem stávající hraniční znaky na obou bodech označit jako rušené a potom umístit nové. Pak už export proběhl v pořádku.
Karel Hůja


Re: Export do VFK od Jan Houška z 17.12.2005 17:14:42 Odpovědět Registrovat se k příjmu reakcí e-mailem
Dobrý den,
Vaše řešení s označením stávajících hraničních znaků jako rušených a vložení nových je určitě chybné. S těmi znaky nemůžete manipulovat, vždyť se nijak nemění. Problém s tou novou hranicí byl nejspíše v něčem jiném. Bez poskytnutého výkresu a protokolu exportu se mohu pouze domnívat, čím byl problém způsoben. To jak popisujete, že čísla bodů nebyla při exportu nalezena může být způsobeno tím, že v aktivním výkresu není ten příslušný bod obsažen a je např. pouze v referenčním výkrese. Nesmazal jste si ten bod omylem z aktivního výkresu. Nová spojnice byla napojena na body jak uvádíte, jinak by při exportu program hlásil, že není napojeno na body. Můžete mi prosím kvůli analýze poslat ten problémový výkres a vstupní VFK soubor. Děkuji.

Odpovědět