ISKNView - chyba

Odpovědět
JardaK

ISKNView - chyba

Příspěvek od JardaK » 25 kvě 2011 11:39

Dobrý den,
od verze 15.5 jsem se potýkal s tím, že mi nefunguje fce ISKN View (písemný operát, informace o parcele). Mel jsem za to, ze s prechodem na nový VFK je potreba funkci jeste doladit a ze není hotová, proto me velmi prekvapilo ze kolegovy tato fce funguje :-).

Při spuštění funkce program hlasil, že nemůže vytvořit adresář C:/Program Files/Geus150/TMP/GFX a hledal na tomto umístění soubory HTML(soupis_plny.html) atd. Až dnes mi došlo, kde je problém :-) Ve snaze udělat si v počítači pořadek jsem odinstaloval Geus 15.0 a smazal adresar C:/Program Files/GEUS150 a to byla chyba. Ve verzi 15.5 je totiz stale na pevno nastavena cesta prave na soubory k adresari GEUS150.
S touto chybkou jsem si poradil, nahrál jsem do adresare GEUS150 soubory, které hledal a po restartu program je vše v pořádku.

Přeji pěkný den.
Jirka J.
Re: ISKNView - chyba od Jan Houška z 13.8.2009 17:31:45
Problém je malinko jinde. ISKNView si totiž konfiguraci ukládá do nikoliv do ini souborů, ale do registrů. Tam byla udaná cesta na již neexistující adresář. Do nějaké příští verze doplním kontrolu na existenci toho adresáře.
Pro pokročilé uživatele - stačí pokud se z registru smaže větev "ISKNView". Geus si ji po spuštění znovu korektně vytvoří.

Odpovědět